Borsitól Kassáig - Új időszaki kiállításra várunk minden kedves érdeklődőt a Világörökségi Bormúzeumba

Borsitól Kassáig

II. Rákóczi Ferenc élete, bélyegeken és képeslapokon

Új időszaki kiállításra várunk minden kedves érdeklődőt a Világörökségi Bormúzeumba.

A kiállítás - amely március 27-én 14.00 órakor nyílik -, átfogó képet nyújt a fejedelem életéről. A megszokottól eltérő formában bemutatandó életút anyagát Lezsák Miklós állította össze gyűjteményéből.

A kiállítás június 20-ig tekinthető meg.

A Star Wars Világa

Gyermeknap alkalmából a legkisebbek számára is befogadható tárlatot hoztunk Tokajba. A több mint 30 éves múltra visszatekintő, immár kultuszfilm Csillagok háborúja legapróbb részletekig kidolgozott figuráival a múzeumlátogatók kiemelt csoportját, a gyermekes családokat szólítjuk meg.