Borsitól Kassáig - Új időszaki kiállításra várunk minden kedves érdeklődőt a Világörökségi Bormúzeumba

Borsitól Kassáig

II. Rákóczi Ferenc élete, bélyegeken és képeslapokon

Új időszaki kiállításra várunk minden kedves érdeklődőt a Világörökségi Bormúzeumba.

A kiállítás - amely március 27-én 14.00 órakor nyílik -, átfogó képet nyújt a fejedelem életéről. A megszokottól eltérő formában bemutatandó életút anyagát Lezsák Miklós állította össze gyűjteményéből.

A kiállítás június 20-ig tekinthető meg.

Betyár a szalonban

2016. április 27-én 17 órától Petrilla Attila hagyományörző előadását hallhatja a Tokai Múzeum (Bethlen Gábor u. 7.) első emeleti szalonjába érkező látogató! A Betyár a szalonban - pásztorok, betyárok egykutya című előadására minden érdeklődőt szeretettel várunk! A belépés ingyenes!