Borsitól Kassáig - Új időszaki kiállításra várunk minden kedves érdeklődőt a Világörökségi Bormúzeumba

Borsitól Kassáig

II. Rákóczi Ferenc élete, bélyegeken és képeslapokon

Új időszaki kiállításra várunk minden kedves érdeklődőt a Világörökségi Bormúzeumba.

A kiállítás - amely március 27-én 14.00 órakor nyílik -, átfogó képet nyújt a fejedelem életéről. A megszokottól eltérő formában bemutatandó életút anyagát Lezsák Miklós állította össze gyűjteményéből.

A kiállítás június 20-ig tekinthető meg.

Új program a Tokaji Világörökségi Bormúzeumban

2017 novemberében indítottuk útjára a ​Miskolc Klezmer Clubot. Egy olyan programsorozatot, ahol a zsidóságról, kultúráról, hagyományokról interaktív előadást, klezmer muzsikát hallhatnak a látogatók és egy pici betekintést nyerhetnek a zsidó gasztronómia világába is.