Borsitól Kassáig - Új időszaki kiállításra várunk minden kedves érdeklődőt a Világörökségi Bormúzeumba

Borsitól Kassáig

II. Rákóczi Ferenc élete, bélyegeken és képeslapokon

Új időszaki kiállításra várunk minden kedves érdeklődőt a Világörökségi Bormúzeumba.

A kiállítás - amely március 27-én 14.00 órakor nyílik -, átfogó képet nyújt a fejedelem életéről. A megszokottól eltérő formában bemutatandó életút anyagát Lezsák Miklós állította össze gyűjteményéből.

A kiállítás június 20-ig tekinthető meg.

Névadó pályázat

A Világörökségi Bormúzeum nevet keres "tárlatvezető kollégájának" a  piros FIAT 500 típusú kisautónak. Elvárás csupán annyi, hogy a név magyarul és angolul is könnyen kiejthető legyen és ne hordozzon pejoratív jelentést.