Itt a farsang és február 23-án áll a bál!

Farsangi mulatság a Világörökségi Bormúzeumban

2019. február 23-án (szombat) „fársángi” mulatságra várunk kicsit és nagyot

Délutáni „szöszmötölő” programja:

• 14:00 óra: - karneváli és farsangi álarcok készítése
  • Vedd fel, pózolj és mi „villantunk” - farsangi emlékfotók készítése a múzeum anyagából
  • 17:00 óra: táncház: vezeti az Antal család - Antal Roland és Antal Dóra (a Népművészet Ifjú Mesterei) és gyermekei

A rendezvény ideje alatt forralt bor, tea és fánk várja a hozzánk érkezőket.

Az 400 Ft-os részvételi díj a manuális foglalkozás és a táncház árát is tartalmazza.

A Star Wars Világa

Gyermeknap alkalmából a legkisebbek számára is befogadható tárlatot hoztunk Tokajba. A több mint 30 éves múltra visszatekintő, immár kultuszfilm Csillagok háborúja legapróbb részletekig kidolgozott figuráival a múzeumlátogatók kiemelt csoportját, a gyermekes családokat szólítjuk meg.

Betyár a szalonban

2016. április 27-én 17 órától Petrilla Attila hagyományörző előadását hallhatja a Tokai Múzeum (Bethlen Gábor u. 7.) első emeleti szalonjába érkező látogató! A Betyár a szalonban - pásztorok, betyárok egykutya című előadására minden érdeklődőt szeretettel várunk! A belépés ingyenes!