Kóstolja meg Magyarországot Tokajban!

2017. május 13-án másodszor rendezik meg a tokaji Fesztiválkatlan parkolójában a történelmi Magyarország ízkavalkádját.

Ki-ki ízlése és kedve szerint válogathat a szatmári kukoricával töltött káposzta, a felvidéki brindzás haluska, a kaszáslé, a szarvaspörkölt és dödölle, a délvidéki szárma, a mangalica- és csülökpörkölt, az aratógulyás, a karcagi birkapörkölt, a kakaspörkölt, a Tokaji borban érlelt sertés szűz, a lecsóstarhonya, a túrófánk, a parasztrétesek és sok egyéb más finomság között.

Az egyik főzőcsapat a korszerű táplálkozás ételeit kínálja majd.

Az emésztést segítő italokról (pálinka és bor) is gondoskodnak a szervezők.

A gyerekeket játszótér is várja, a kóstolás déltől kezdhető.

Sok szeretettel és üres hassal várnak minden kedves vendéget. Javasolják, hogy hozzon ételhordó edényt, hogy az otthoniaknak is legyen mit enni a kínálatból.

Címkék: Esemény

Júliusi múzeumi programajánló

Hétfő kivételével minden nap 10.00 órától 18.00-ig várjuk látogatóinkat Tokaj város két múzeumába. Az állandó kiállításaink mellet júliusban az alábbi programokra invitáljuk Önöket.