Napközis tábor a Tokaji Múzeumban

"Nyári zsongás a múzeumban

Elindult az előzetes regisztráció a Tokaji Múzeum nyári napközis táborába

2017. július 3-7. között napközis tábort szervezünk általános iskolás diákok részére. Minden nap 8-tól 16 óráig várjuk a gyermekeket interaktív mesefoglalkozással, hajókirándulással, vártúrával és múzeumpedagógiai foglalkozásokkal.

A jelentkezési határidő 2017. június 23. (péntek) 15 óra. A részvételi díj 10 000 Ft/ fő, amely a foglalkozásokat és napi háromszori étkezést tartalmaz.

További részletek itt: http://www.bormuzeum.eu/taborok

Címkék: Esemény

Történelmi pipákat bemutató kiállítás

"A mi időnkben végtelenül megnövekedett a dohány élvezete és valami titkos gyönyörűséggel lett úrrá az embereken. Akik egyszer rákaptak, képtelenek voltak szakítani vele." -Francis Bacon az 1600-as években írta ezeket a sorokat, de napjainkban is igazak.

XII. Zempléni Nyári Tárlat

A Sárospataki Képtár meghirdette a XII. Zempléni Nyári tárlatot, amelyet 2016. június 24-e és augusztus 10-e között rendez meg Sárospatakon. A tokaji Világörökségi Bormúzeum (Serház út 55.) beadóhelyként a rendezvény partnere, így május 27-ig munkatársaink is várják a nevezni kívánt képzőművészeti alkotásokat!