Tojásfestő nap Március 25.

Nagypénteken (március 25-én) 10 és 16 óra között bejelentkezés nélkül bárki belatanulhat a hímelésbe: tojásfestő napot tartunk kicsiknek és nagyoknak!

Átadták a Világörökségi Bormúzeumot

Több mint 600 millió forintból, nagyrészt hazai és uniós forrásokból alakítottak ki Világörökségi Bormúzeumot Tokajban. Egy régi romos serház felújításával a város kulturális negyedének utolsó üteme is elkészült.

Célegyenesben a Tokaji Bormúzeum

Tokaj Város Önkormányzata Európai Uniós támogatásnak köszönhetően valósítja meg a József Attila úton található régi, romos Serház épület fejlesztését, teljes felújítását és rendbetételét.

Hamarosan nyit a Világörökségi Bormúzeum

Interaktív tárlatok, látványos kiállítások Tokaj szívében. November 10-én nyílik meg Tokajban a Világörökségi Bormúzeum! A térség legújabb attrakciója eltér a megszokott múzeumi környezettől. A múlt bemutatása mellett a jelenre is koncentrál a bormúzeum, így Magyarország egyetlen világörökségi borvidékét látványosan, interaktív módon mutatja be.

‹ First  < 6 7 8