Új együttműködés

Az Élményturizmus projekt keretében együttműködünk a szallas.hu weboldallal.

2017. október 18-tól a Tokaji Múzeum, és telephelye, a Világörökségi Bormúzeum kedvezményes belépőjegyet biztosít azoknak a látogatóknak, akik a szallas.hu oldalon keresztül foglalnak szállást Tokajban, vagy a város 30 km-es körzetében.

A projekt célja, hogy hogy látnivalók, fürdők, éttermek megtekintésére inspirálják az utazókat.  A vouchert a Szallas.hu felhaszálói sikeres szállásfoglalást követően kapják meg emailben.

Reméljük, minél hamarabb vendégeink között üdvözölhetjük Önt és családját, barátait.

Megnyílt a Pincemúzeum

A Tokaji Múzeum állandó kiállításának megújulása a végéhez ért. Augusztus 5-én megnyilt a Pincemúzeum a főépület alatt látogatható pinceszárnyban.

Múzeumi Nyári Napközis Tábor

IDŐPONTVÁLTOZÁS: 2016. július 11-től július 15-éig! Izgalmas programok, élmény teli tanulás: 5 hétköznapon át, teljes ellátással