Új program a Tokaji Világörökségi Bormúzeumban

2017 novemberében indítottuk útjára a ​Miskolc Klezmer Clubot. Egy olyan programsorozatot, ahol a zsidóságról, kultúráról, hagyományokról interaktív előadást, klezmer muzsikát hallhatnak a látogatók és egy pici betekintést nyerhetnek a zsidó gasztronómia világába is.

TISZTELT TOKAJI LAKOSOK!

Szurasenkó Dániel vagyok, a Miskolc Klezmer Band művészeti vezetője.

Zsidóságról, nem csak zsidóknak - ez a mottónk.

2018 márciusában született meg a döntés, hogy a klezmer club programsorozatot más városokban is megrendezzük, s programsorozatként, havi rendszerességgel, 1 alkalommal szervezünk esteket.

2018 április 26-án 18 órakor indul útjára a TOKAJI KLEZMER CLUB,

melynek a VILÁGÖRÖKSÉGI BORMÚZEUM ad majd otthont.

A Bormúzeum 21. századi felszereltsége, technikai háttere lehetővé teszi, hogy a program - mely havonta egyszer kerül majd megrendezésre minden hónap utolsó csütörtökén - interaktív lehessen.

Az első alkalom témája:

Mitől kóser a bor? / Tokaj- Hegyalja zsinagógái

Időpontja: 2018. április 26. - 18:00

Jegyeket közvetlenül a program előtt vásárolhatnak a helyszínen 1000 Ft-os áron! Az ár tartalmaz egy pohár bort is, melyre a program végén várjuk a Nagyérdeműt!

Szeretettel várom, s várjuk Önöket Tokaji Klezmer Club sorozatunk nyitó alkalmára

Baráti üdvözlettel,

Szurasenkó Dániel