Változik a PET Kupa tokaji programja

A hétfői rossz időjárás miatt a PET Kupa hajóit a hatóságok biztonsági okokra hivatkozva nem engedték elrajtolni. A hajók tehát késve tudtak elindulni, így a 2017. július 5-re tervezett tokaji érkezés is elmaradt.
Tokajba, kedvező időjárás esetén várhatóan 2017. 07.06.-án a déli órákban érkeznek a Kék cápák stégjéhez (vasúti híd).

Ebből eredően a július 6-án 13:15-RE ILLETVE A 13:30-RA MEGHIRDETETT PROGRAMOK ELMARADNAK!

A SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉS A FILMVETÍTÉS VÁRHATÓAN 17:30-KOR KEZDŐDIK A VILÁGÖRÖKSÉGI BORMÚZEUM TETŐTERÉBEN.
EZT KÖVETI MAJD DANKÓ JÓZSEF TANÁR ÚR VETÍTETT KÉPES ELŐADÁSA MAGYAR ÖRÖKSÉG - VILÁGÖRÖKSÉG CÍMMEL.

Megértésüket a PET Kupa szevezői nevében is köszönjük.
Kérjük, aki olvassa ezen információt, adja tovább barátainak, ismerőseinek. Köszönjük.
Címkék: Esemény

Hamarosan nyit a Világörökségi Bormúzeum

Interaktív tárlatok, látványos kiállítások Tokaj szívében. November 10-én nyílik meg Tokajban a Világörökségi Bormúzeum! A térség legújabb attrakciója eltér a megszokott múzeumi környezettől. A múlt bemutatása mellett a jelenre is koncentrál a bormúzeum, így Magyarország egyetlen világörökségi borvidékét látványosan, interaktív módon mutatja be.